Kurumsal

Temelleri 2001 yılında atılan Tatbak; 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra açılışını yaptığı Pendik-Alt Kaynarca şubesiyle müşterisine merhaba demiştir. 2015 yılına gelindiğinde Anadolu Yakasında 73, Avrupa Yakasında 10 şubesiyle hizmet vermektedir. 2015 yılı itibariyle; günlük olarak 7 bin adet yaş pasta ve 250’nin üzerinde ürün çeşidiyle üretim yapan Tatbak; helal sertifikası ile de güven vermekte, kuruyemiş ve meyve gibi günlük ürünlerini üretici firmadan almaktadır. Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içerisinde bulunan stantlarında halka sunmaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır. Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanı olan Tatbak İmalathanesinde 700, Fabrika Satış Mağazalarımızda 600, toplamda 1300 personel kadrosuyla baklava, sarma, kadayıf, kuru pasta gibi Tatbak departmanlarında hazırlanan ürünler fırınlanıp; şerbetleme, paketleme, kolileme ve hassas terazilerde tek tek tartılması yapılarak; sevkiyata hazır hale getiriliyor.

Tatbak’ın vizyonu; gıda sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır. Tatbak’ın misyonu; firmanın sahip olduğu bilgi ve finans kaynaklarını katma değere dönüştürerek sürekli geliştirmek ve kaliteyi en uyguna üreterek müşterisine sunmaktır.  Tatbak; vizyonu ve misyonu gereği kaliteli, hesaplı ve toplumdaki her bireyin damak tadına hitâb eden ürünleri; piyasaya sunan, sektöründe saygın bir firmadır.

Değerlerimiz

Mükemmele ulaşmak için değişimin önemine inanır, sürekli değişmeyi ve gelişmeyi hedefleriz. Yüksek performansı sağlayacak imkan ve ortamları oluşturarak motivasyonu ve uzmanlığı yüksek, takım ruhuna sahip personel ile çalışırız. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın güvenilir ve sürekli gelişen organizasyonda yer almasını sağlarız. Kaynaklarını verimli kullanan karlı ve rekabetçi bir kurum olmak için çaba sarfederiz.

İyi bir çalışma ortamı ve yeteneklerin geliştirildiği bir organizasyon olma amacını taşırız. Bilgi ve deneyimlerin paylaştıkça çoğaldığına, sorunların ve olumsuz sonuçların paylaştıkça azalacağına inanırız.

Kuruluş içi ve dışı ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı temel prensiplerimiz olarak kabul ederiz.

Temel Kalite Politikamız

Kalite; Tatbak’da tüm çalışanların sorumluluğuyla gerçekleştirilir. Tatbak; müşterisinin isteklerini en iyi şekilde karşılamayı taahhüt ederken, şikayetlerini de en kısa sürede çözüme kavuşturur. Tatbak; nitelikli personel istihdam etmeyi kalite politikasının ön şartı olarak görür ve personelinin gelişimini esas alırken, takım ruhu içinde çalışmaya sevk eder ve onları aynı ailenin fertleri olarak görür. Karşılıklı saygıya ve yardımlaşmaya dayanan huzurlu bir ortamda, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ve kişisel gelişimi artıran çalışma felsefesiyle tıkır tıkır çalışan makinenin dişlileri gibidir. 

Kendini mesleki yönde eğitme ve geliştirme imkanı sunan Tatbak; bilgi ve deneyimlerin paylaştıkça çoğalacağına inanan bir toplulukta ve müşterek hedeflere ulaşmak için zevkle çalışabileceğiniz bir ortamda yer almak için bizi tercih edebilirsiniz.